Yardım

Aklınızdaki sorulara ışık tutacak cevabı bulun

Eveterinerim veteriner kliniklerinin hasta kayıtları, randevu takvimi, aşı takvimi gibi işlemlerini kolay ve hızlı bir şekilde yönetmesini sağlayan bulut tabanlı bir web servisidir.

Eveterinerim'i buradaki formu doldurarak hiç bir kısıtlama olmaksızın ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Eğer memnun kalırsanız Eveterinerim'i satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Satın almamanız durumunda sizden herhangi bir ücret talep edilmez.

Ücretsiz denemek için tıklayın.

Eveterinerim, kendini kullanıcıları ile beraber geliştiren bir uygulamadır. Kullanıcılarının ihtiyaç ve beklentilerine göre sürekli güncellenir. Diğer uygulamalarda bulunmayan "Ortak Geliştirme" özelliğiyle, kullanıcıların istek ve talepleri üzerine diğer kullanıcıların fikirlerini alarak gelişimini sürdürür.

Kullanımı kolaydır sizi karmaşık sayfalar, özellikler ile yormaz, sadece işinize odaklanmanıza imkan sağlar. Kullanıcı deneyimi en üst düzeydedir.

Eveterinerim'de herhangi bir kısıtlama yoktur. Uygulamayı kullanırken müşteri, evcil hayvan, aşı gibi uygulamada bulunan tüm özellikleri sınırsız olarak kullanabilir istediğiniz kadar kayıt oluşturabilirsiniz.

Eveterinerim bulut tabanlı bir yazılımdır. Birgisayarınıza hiç bir kurulum yapmadan istediğiniz işletim sisteminden (Window, Macos, Ubuntu vb.) web tarayıcınız aracılığıyla kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Ayrıca Eveterinerim mobil uyumludur. Internet ile bağlantısı bulunan tablet ve telefonunuzdan da hiç bir kurulum yapmadan cihazınızın web tarayıcısı ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Deneme hesabınız oluşturulduktan sonra Eveterinerim'i uyguylama içerisinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Eğer kullanım süreniz bitmek üzereyse, süreninin bitimine 1 ay kala Eveterinerim aboneliğinizi yenileyebilir ve uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eveterinerim'i kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Deneme süreniz bittiğinde hesabınız silinmez sadece dondurulur ve siz geri gelene kadar tüm bilgileriniz saklanır. Hesabınızı aktifleştirdiğinizde kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Deneme süreniz bitse bile dilediğiniz zaman hesabınız ile giriş yapabilirsiniz. Ancak verilere erişim sağlayamazsınız. Eveterinerim'i dilediğiniz zaman uygulama üzerinden satın alarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Eveterinerim hiç bir bilginizi 3. kişi yada kurum ile paylaşmaz. Bilgileriniz ve verileriniz güvendedir.

Eveterinerim verilerinizi ve bilgilerinizi haftalık yedeklenen veritabanında saklar. Sunucularımızda bir sıkıntı olması durumunda verileriniz güvenle geri yüklenir.

Bilgileriniz bilgisayarınızda saklanmadığı için bilgisayarınız çöktüğünde ya da virüs bulaştığında bilgilerinizi kaybetmezsiniz. Bilgisayarınızı formatladığınızda hiç bir bilginiz kaybolmaz. Bilgisayarınızdaki sıkıntıyı giderdikten sonra ya da başka bir bilgisayar veya mobil cihazdan kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eveterinerim sunucuları ISO/IEC 27001:2013 Sertifiksı'na sahiptir. ISO/IEC 27001 Uluslararası Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, şirketlerin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan uluslararası bir çerçevedir.

Eveterinerim'deki verilerinizin yedeğini dışarı aktarmak istediğinizde (bilgisayar, tablet veya telefon) herhangi bir cihazınıza Excel (xls) formatında indirme imkanı sağlar.

Bu yedekleme işlemleri zaman kısıtlamasına veya başka bir limitleme durumuna bağlı değildir. İstediğiniz zamanda sisteme girişini yaptığınız tüm bilgilerinizin yedeğini indirebilirsiniz.